پرسش و پاسخ

پرسش های متداول شما در این قسمت پاسخ داده شده است.

اگر سوال شما در این قسمت وجود نداشت و پاسخ پرسش خود را نیافتید از طریق فرم پایین همین صفحه سوال خود را برای ما ارسال کنید تا پرسش شما به همراه پاسخ آن نیز در این صفحه قرار داده شود.
ما سعی کردیم که با کم کردن هزینه‌های جانبی، دلالی و سربار، قیمت‌های کمتری نسبت به نمایندگی‌های بیرون داشته باشد. از طرفی هزینه رفت و آمد شما هم حذف شده است. در نتیجه قیمت‌های ما بسیار کمتر از نمایندگی‌های دیگر است.
شما برای خرید از یک سامانه آنلاین نیاز به مشاهده یک سری نمادها دارید تا بتوانید به آن سایت اعتماد کنید. ۱- نماد اعتماد الکترونیک که فقط به سایت‌هایی داده می‌شود که مجوز وصل شدن به درگاه بانک را دارند ۲- مجوز کسب‌وکار اینترنتی توجه داشته باشید که بیمه ما دارای هر دو نماد است و این دو را می‌توانید در انتهای سایت مشاهده کنید.
درخواست‌هایی که در روزهای غیر تعطیل از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21 ثبت می‌شوند طی همان روز صادر خواهند شد. تمام درخواست‌هایی که در روز پنجشنبه و جمعه تا ساعت 19 ثبت شوند طی همان روز صادر خواهند شد. درخواست‌های بیمه‌ای که جهت صدور نیاز به بازدید دارند شامل بندهای فوق نبوده و صدور بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید مورد بیمه انجام خواهد شد. درخواست‌هایی که خارج از زمانهای فوق ثبت شوند در ابتدای اولین روز غیر تعطیل رسمی در دست اقدام قرار خواهند گرفت. با توجه به نیاز کاربر طی فرآیند خرید زمانهایی جهت دریافت بیمه‌نامه پیشنهاد میشود که بیمه ما متعهد است بیمه‌نامه را طی زمان درخواستی مشتری ارسال نماید.
اصلی‌ترین محصول بیمه ما عرضه‌ی خدمات مدیریت بیمه برای مشتریان است. بیمه ما برای هر نفر، یک محیط کاربری مخصوص ایجاد می کند. با ثبت نام این امکان به وجود خواهد آمد؛ شما در هر مکانی به اطلاعات بیمه‌ی خود دسترسی خواهید داشت.
ارسال سفارش‌ها از طریق پیک موتوری انجام شده و پرداخت هزینه ارسال بر عهده بیمه ما است.
خیر. چون بیمه شخص ثالث را نمی‌شود فسخ کرد و ما باید پول را نقدا به حساب شرکت بیمه واریز کنیم، باید بصورت آنلاین حق بیمه را پرداخت کنید یا کارت به کارت کنید

آیا همچنان پرسش پاسخ داده نشده ای وجود دارد؟

برای هر گونه سؤال مربوط به انواع بیمه نامه و مسائل مرتبط با بیمه از طریق فرم زیر و یا یکی از راههای ارتباطی ذکر شده در تماس باشید.

آدرس :

قم, بلوار سمیه نبش کوی 26, بیمه ما

تلفن تماس :

(025) 37834442
(025) 37739060

پست الکترونیک :

Info@mabime.com
Admin@mabime.com
انتخاب موضوع
  • انتخاب موضوع
  • پشتیبانی
  • فروش
  • مشاوره
  • مدیریت
2020

بیمه ما نمایندگی رضا بخشنده با اصل حسن نیت همیشه در کنار شما بوده است. مشاوران حرفه ای بیمه ما دلسوزانه و متخصصانه مشاوره می دهند.

نــبش کــوی 26, بیمــه ما
(شنبه - 5شنبه)
(9,14 - 16.30,21)

هیچ محصولی در سبد خرید شما وجود ندارد.

عضویت در خبرنامه بیمه ما

برای اطلاع از آخرین آگهی ها ، اخبار و تخفیفات بیمه ما آدرس ایمیل خود را وارد نمایید.
نه, ممنون